süreç lojistik anasayfa

SÜREÇ LOJİSTİK, deneyimli ve uzman ekip tarafından sektörün dinamik bir sesi olarak kurulmuş, dünya markası müşterilerle iş ortaklığı yapan kurumsal bir şirkettir.

SÜREÇ LOJİSTİK, ihtiyaca uygun özel butik hizmetleri esnek organizasyon yapısı ile özel çözümler üreterek, fark yaratır.Süreç Yönetimi
Müşterilerimize kontrat ve proje lojistiği olarak hizmet sunan şirketimiz; lojistik süreçlerin yönetimi, geliştirilmesi, verimlilik ve maliyet yönetimleri açısından iyileştirilmesi için projeler hazırlayarak, bu projeleri yönetmektedir.

Tedarik Zinciri Yönetimi
Ürünün hammadde halinden bitmiş ürün olarak son tüketiciye kadar ulaştırılmasında depolama-dağıtım, stok yönetimi, envanter yönetimi, iade ve fason lojistiği, entegre taşımacılık modlarıyla maliyetleri de değiştirerek etkin operasyonel çözümler sunuyoruz.

Müşteriye Butik Hizmet Çözümleri
Müşteriye özel terzi usulü ihtiyaçları; niş ve butik projeler üreterek, bunları uyguluyoruz.

Raporlama ve KPI Değerlendirmelerinin Sunumu
Çağdaş bilgi teknolojilerinin kullanılmasıyla lojistik yönetimindeki tüm süreçleriniz titizlikle ölçülmekte, derlenen her türlü bilgi özel bir yazılım ile web'ten müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kontrat yönetiminde aylık periyodik toplantılar ile daha kaliteli ve uygun maliyetle hizmet sunulması sağlanmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri
Lojistik yönetiminde müşterinin ihtiyaçlarına uygun, eğitim/danışmanlık hizmeti sunuyoruz.


KURUMSAL KİMLİK   |   ARAÇ TAKİP   |   WEBMAIL

Bizi Takip Edin:Büyükdere Cad. Hukukçular Sitesi No:24
Kat:3 D:32 Şişli/İstanbul
T: 0212 217 90 34 (5 Hat) - F: 0212 217 90 37
2015 © Süreç Lojistik ve Ticaret A.Ş.